Турківщина відзначила День Соборності України

DSCN502122 січня, в залі засідань музичної школи Турківщина відзначила День Соборності України. Святкування відкрив перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Баган.«Сьогодні ми святкуємо найзнаменнішу дату в тисячолітній історії боротьби за єдність українських земель. День 22 січня 1919 року втілює віковічні прагнення українців жити однією сім’єю, на своїй землі, у своїй суверенній державі. В цей день дві суверенні українські держави об’єдналися в самостійну соборну державу.

DSCN5023День Соборності — це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. А поразки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки нагадують сьогоднішньому українському суспільству про його роль у формуванні якісної і вольової політичної еліти, здатної гідно відповідати на геополітичні виклики, які стоять перед сучасною Україною» зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Баган.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*