Турківщина відзначає День вшанування пам’яті учасників бойових дій на територіях інших держав та річницю виведення радянських військ з Афганістану

images (1)Сьогодні, Турківщина відзначає День вшанування пам’яті учасників бойових дій на територіях інших держав та річницю виведення радянських військ з Афганістану. З цього приводу голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький привітав  ветеранів війни. Під час зібрання очільник  району у своєму виступі наголосив:

«15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану, річниця закінчення неоголошеної війни, яка тривала майже 10 років.Близько ста п’ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило бойових дій в Афганістані.3290 наших співвітчизників, синів України, загинуло на чужині, 70 і досі вважаються зниклими безвісти, або такими, які потрапили в полон. Більше восьми тисяч українців були поранені, 4687 з них повернулися додому інвалідами.

Ми повинні завжди пам’ятати про наших 6 земляків, які загинули в Афганістані, серед тих хто не повернулися додому: Петро Гавій, Степан Мельникович, Микола Лехновський, Микола Лимар, Ігор Костишин, Іван Боберський.

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок. Слава і честь тим, що залишились живими».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*