В с.Яворів Турківського району розпочався чемпіонат України 2015 року з біатлону

скачанные файлы (1)23 грудня у Західному реабілітаційно-спортивному центрі в с. Яворів Турківського району розпочався чемпіонат України 2015 року з біатлону. У змаганнях, котрі триватимуть до 27 грудня, окрім дорослих спортсменів, за звання найкращих поборються юніори та юніорки.

Програма змагань розпочалась з офіційного тренування, а вже сьогодні, 24 грудня, на учасників чекає спринт. У п’ятницю, 25 грудня, спортсмени боротимуться за перемогу у масстарті. Завершиться чемпіонат 27 грудня естафетою. Саме в цей день Україна дізнається імена найкращих біатлоністів 2015 року серед жінок, чоловіків, юніорів та юніорок.

Зазначимо, що чемпіонат відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації біатлону України за сприяння управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*