Турківчани покорили Вінницькі фонтани  

IMGA0167

У Вінниці 1-4 травня пройшов  Всеукраїнський дитячий шашковий фестиваль “Вінницькі фонтани”. Його провели Вінницька обласна федерація шашок та міська шахово-шашкова ДЮСШ № 6 за підтримки Міжнародного благодійного фонду “Без кордонів” і спонсорів. Відкриття фестивалю відбулось 1 травня в приміщенні ДЮСШ №6 (вул. Театральна, 24.).

У змаганнях взяли участь 80 юних шашкістів з Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Житомирської, Миколаївської областей і Києва. Господарі були представлені спортсменами з Вінниці, Калинівки та Бершаді. Львівську область представляли учні Турківської ДЮСШ «Юність» Руслан Монич, Христина Зубрицька, Ольга та Ірина Малетич (директор Микола Ходань, тренер-викладач по сумісництву Богдан Москаль) та юна львів’янка Варвара Осадча (тренер Тетяна Осадча).

Всі учасники грали в одному турнірі по швейцарській системі з визначенням переможців у 4 вікових групах: до 8 років, до 10 років, до 13 років, до 16 років (серед хлопчиків та дівчат). Крім того, в зв’язку з великою кількістю маленьких шашкістів, які хотіли прийняти участь у фестивалі, але ще не досягли достатньої майстерності, оргкомітетом було прийняте рішення про проведення додаткового турніру серед таких 56 спортсменів.

Хорошу гру показали юні турківчани. Так 14 річний Руслан Монич здобув 5 перемог та чотири поєдинки звів у нічию і, набравши 14 очок з 18 можливих, розділив друге-третє місце в основному турнірі (друге місце серед хлопців до 16 років), залишивши позаду себе 3 кандидатів у майстри спорту. Він єдиний з учасників зумів завдати поразки переможцю турніру кандидату у майстри спорту з Вінниці Кирилі Леонову, який набрав 15 очок. Треті місця посіли Христина Зубрицька серед дівчат віком до 13 років з результатом 11 очок та Ірина Малетич серед дівчаток віком до 8 років з результатом 8 очок. Оля Малетич посіла 8 місце серед дівчат віком до 16 років з результатом 9 очок, а львів’янка Варвара Осадча посіла 5 місце серед дівчаток віком до 10 років з результатом 7 очок.

Призери турніру були нагороджені кубками, медалями і грамотами. Всі учасники змагань одержали подарунки та пам’ятні дипломи. В рамках фесту вони побували на екскурсії в музеї, катались на старовинному трамваї та найбільше їх зачарував найкращий у Європі фонтан “ROSHEN”. Це унікальне шоу – під музику в гору здіймаються потужні струмені води і все це супроводжується світловими та лазерними ефектами.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*