Турка – чемпіон, Бориня – володар Кубка, Завадівка – переможець “Кубка НАДІЇ”

Майже півтора місяці тривав чемпіонат Турківщини з міні-футболу на штучних майданчиках. Поєдинки відбувалися на двох полях в місті Турці та селі Завадівці. Участь в змаганнях взяли 12 команд з Турки, Борині, Явори, Завадівки, Сянок, Нижнього Висоцького, Вовчого, Прислопа, Нижньої Яблуньки, Верхнього Висоцького, Верхньої Яблуньки.В одноколовому турнірі команди визначали переможця та призерів чемпіонату. Інтрига змагань тривала до останнього ігрового дня та до останнього поєдинку. Випередивши лише на одне очко свого найближчого суперника, перемогу здобули «КАРПАТИ» Турка. Срібним призером стала команда Борині. Бронза – у юнаків турківських «КАРПАТ».

Згідно з Регламентом змагань команди, що посіли місця з першого по четверте, розіграли Кубок району. Команди, що посіли місця з п’ятого по восьме, – взяли участь у втішному турнірі – «Кубок НАДІЇ».

Кубкові поєдинки неділі, 13 грудня.
Кубок району.
Перший півфінал
«БОРИНЯ» 10-1 «КАРПАТИ» юнаки
Голи: Петрайко, Михайлечко, Матляк, Сич, Квич (5), Тищук – Яців
Попередження: Матляк – Яців
Вилучення: Гирович («БОРИНЯ»)
Другий півфінал
«КАРПАТИ» Турка 6-3 «ЯВОРА»
Голи: Ільницький О., Бабич (2), Кузьмак, Старуушкевич, Сливар – Юсипович Я., Голдич, Співак
ФІНАЛ
«БОРИНЯ» 5-1 «КАРПАТИ» Турка
Голи: Михайлечко, Матляк (2), Квич, Тищук – Сливар
Попередження: Квич
Вилучення: Гирович («БОРИНЯ»)
«Кубок НАДІЇ»
Перший півфінал
«ДНІСТЕР» Вовче 4-2 «НИЖНЄ ВИСОЦЬКЕ»
Голи: Гутник, Роман П., Касенич – Дяків, Блистів Р.
Другий півфінал
«ПРИКОРДОННИК» Сянки 2-3 «ЗАВАДІВКА»
Голи: Бабунич (2) – Леньо, Куліковський, Кундич
Попередження: Куцак, Бабунич – Занкович І., Сакаль
ФІНАЛ
«ДНІСТЕР» Вовче 2-5 «ЗАВАДІВКА»
Голи: Гутник, Касенич – Кундич М. (2), Сакаль, Зелінка (2)
Нагородження команд-учасниць чемпіонату, Кубка району та «Кубка НАДІЇ» провели Турківський міський голова Ярослав Паращич, начальник відділу спорту, оборонної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Василь Поточний, начальник відділу культури, туризму та молоді Лілія Яворська  і голова ФФТ Сергій Рик.
Відзначено кращих гравців у номінаціях:
Кращий гравець – Бабич Олег («КАРПАТИ» Турка)
Кращий молодий гравець – Гутник Віталій («ДНІСТЕР» Вовче)
Кращий воротар – Занкович Іван («ЗАВАДІВКА»)
Кращий бомбардир – Матляк Микола («БОРИНЯ»)
Кожна команда-учасник змагань отримала винагороду за свої старання та волю до перемоги – м’яч для міні-футболу ТМ Select. А переможці та призери чемпіонату, володарі та фіналісти Кубка району, «Кубка НАДІЇ» – здобули медалі та кубки переможців.
Ще ніколи футбольний сезон на Турківщині не закінчувався так пізно. І ще приємніше, що започатковано нові традиції. Азарт, бажання до змагання, суперництво на полі та дружба за його межами гуртували та збирали щонеділі на майданчиках футбольну молодь (і не тільки) Турківщини. Не дивлячись на погодні умови та зважаючи на карантинні обмеження. Перший крок зроблено. Чи стане ця добра справа традицією – тепер залежить від усіх нас.
*Згідно Регламенту змагань гравець, якого вилучили в першій грі ігрового дня мав право зіграти в другій грі цього ж ігрового дня.
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*