Турка-чемпіон 2014!

10720583_838191802887163_441553263_o

Футбольна команда із міста Турка перемогла команду із села Либохора із рахунком 3:0. Кубок переможців Чемпіонату Турківщини 2014 року залишився у футболістів турківської команди. Либохора  у другому  таймі  фізично поступалася   турківським  футболістам. Турка  заслужено перемогла команду  із  села Либохора Турківського району.

Нагородження переможців турніру відбулось  без участі команд із Верхньої Яблуньки та Вовчого.  Призи отримали тільки команди із Турки та Либохори. На чемріонаті з футболу був присутній Народний депутат України – Андрій Тягнибок, який урочисто привітав турківчан та либохірців із зайнятим першим та другим місцями чемпіонату району і  вручив   медалі  переможцям.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>