Турбота про ветеранів є священним обов’язком кожного громадянина нашої держави…

Турбота про ветеранів є священним обов’язком кожного громадянина нашої держави, адже завдяки цим людям ми маємо чисте та мирне небо над нашими головами. На сьогоднішній день влада докладає максимум зусиль для того, аби ветерани Великої Вітчизняної війни почували себе захищеними та потрібними. Відповідно до соціальний ініціатив Глави держави В.Ф.Януковича поступово зростають виплати та субсидії саме цій категорії громадян, а також виплата до Дня Перемоги.

Президент України В.Ф.Янукович не однократно наголошував на тому, що українська влада і надалі докладатиме всіх зусиль для забезпечення гідних умов життя ветеранів. «Нинішнє покоління не залишиться перед вами в боргу», – наголосив Глава держави.

28 жавтня, в день 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, під головуванням голови райдержадміністрації Михайла Коня та голови районної ради Василя Дребота відбулася нарада з керівниками відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій обговорили питання щодо охоплення ветеранів Великої Вітчизняної війни медичними послугами та забезпечення їх безкоштовними ліками.

По даних питаннях заслухали інформацію в.о. головного лікаря центральної районної лікарні Макарика М.М..

Станом на 01.10.2013 року на території Турківського району проживає:

93 інваліди ВВв, 173 учасники бойових дій, 1590 учасники ВВв та 253 прирівняних осіб. Для якісного медичного обслуговування відповідних категорій осіб в Турківсь ЦРЛ виділено 7 палат, із них 5 – з поліпшеними умовами проживання.

За 9 місяців цього року стаціонарно проліковано 230 осіб, що складає 12,0% відповідної категорії громадян, із них інваліди ВВв – 34- 14,8 учасники ВВв – 80- 34,8, учасники бойових дій – 41  -17,8%, прирівняних – 42- 18,3%.

За 9 місяців 2013 року на пільгове медикаментозне забезпечення витрачено – 109800 грн. крім того проведено зубопротезування 14 особам на загальну суму 4150,00 грн.

Питання якісного медичного обслуговування ветеранів ВВв знаходиться на постійному контролі голови районної державної адміністрації та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*