ЦОП  Турківського відділення Самбірської ОДПІ надав платникам податків понад  2 тис. адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

101Протягом  січня 2016 року до Турківського відділення Самбірської ОДПІ за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг звернулось  2075  платників податків та громадян.

Турківським відділенням Самбірської ОДПІ за січень 2016 року  надано 259 адмінпослуг: видано 153 реєстраційні номери облікової картки платника податків, зареєстровано 55  розрахункових книжок,зареєстровано 6 книг обліку розрахункових операцій,зареєстрували 2 касові апарати, видано 15 довідок про подану декларацію про майновий стан і доходи,зареєстровано  16 книг обліку доходів і витрат  та інші.

З повним переліком адміністративних послуг, які надаються ДФС України та її територіальними органами, а також інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на суб-сайті ГУ ДФС у Львівській області в розділі «Адміністративні послуги», а також на інформаційних стендах у приміщенні Турківського відділення Самбірської ОДПІ за адресою: м.Турка, пл.Ринок , 24.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*