ЦОП  Турківського відділення Самбірської ОДПІ надав платникам податків майже  16  тис. адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

101Протягом  січня – листопада 2015 року до Турківського відділення Самбірської ОДПІ за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг звернулось  15935  платників податків та громадян. У листопаді платники отримали  1570 таких послуг.

Турківським відділенням Самбірської ОДПІ у листопаді надано 310 адмінпослуг: видано 225 реєстраційних номерів облікової картки платника податків, зареєстровано 57  розрахункових книжок, видано 10 довідок про подану декларацію про майновий стан і доходи та інші.

Найбільш громадян звертається за отриманням картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Так, за 11 місяців  2015 року видано 1608  карток.

З повним переліком адміністративних послуг, які надаються ДФС України та її територіальними органами, а також інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на суб-сайті ГУ ДФС у Львівській області в розділі «Адміністративні послуги», а також на інформаційних стендах у приміщенні Турківського відділення Самбірської ОДПІ за адресою: м.Турка, пл.Ринок , 24.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*