Цьогоріч від перевиконання митних платежів на ремонт доріг скеровано понад 280 млн грн, – нарада в ЛОДА

14 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з керівниками митних постів, контролюючих та правоохоронних органів, а також суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності. Нарада присвячена взаємодії Львівської митниці із суб’єктами підприємницької діяльності та використанню коштів, отриманих від перевиконання митних платежів, на ремонт доріг.

В.о начальника Львівської митниці ГУ ДФС у Львівській області Віталій Черкунов поінформував присутніх про стан справ та заходи, що вживаються для налагодження та підтримання на належному рівні взаємодії із суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності з метою забезпечення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Зокрема, було обговорено проблемні питання та пропозиції щодо практичної реалізації митного оформлення товарів за принципом “єдиного вікна”, режим роботи митниць тощо.

За словами Віталія Черкунова, за підсумками 8 місяців поточного року перевиконання індикативних показників надходження митних платежів дозволило Львівщині залучити 282,6 млн грн до спеціального фонду обласного бюджету на поточний ремонт автомобільних доріг загального користування.

В.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло прозвітував про використання коштів від перевиконання митних платежів, за рахунок яких відремонтовано дороги державного значення. Зокрема, він розповів, що  у 2016 році за митні кошти ремонтуються автошляхи Самбір – Старий Самбір – Турка до кордону із Закарпатською областю; Броди – Радехів – Червоноград і Куровичі – Перемишляни – Рогатин.

Олега Синютки наголосив: “Ми за митниці кошти робимо дороги якісно. Ці гроші використовуються максимально ефективно”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*