Цьогоріч в економіку області прогнозують залучити 90 млн. доларів іноземних інвестицій

17 лютого на сесії обласної ради затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2015 рік.

За словами директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василя Лозинського, основні заходи, завдання та показники, визначені в Програмі на 2015 рік, спрямовані на забезпечення активізації економічної діяльності, сприяння підвищенню рівня життя населення завдяки розв’язанню існуючих проблем, використання внутрішніх та зовнішніх можливостей області та її територій.

“Зокрема, у 2015 році Програмою передбачено у сфері реального виробництва зростання обсягів промислового виробництва на 2,0% порівняно до досягнутих показників попереднього року; приріст виробництва валової сільськогосподарської продукції на 0,4%; приріст обсягів будівельних робіт на 2% від рівня 2014 року”, – зазначив В.Лозинський.

Він додав, що у поточному році прогнозується залучити 90 млн. дол. США іноземних інвестицій; збільшити експорт товарів майже на 12%; імпорт – на 2,1%; збільшити обсягу обороту роздрібної торгівлі на одну особу на 10,5% і довести його до 19,6 тис. гривень.

“У сфері соціального та гуманітарного розвитку передбачене підвищення доходів в розрахунку на душу населення на 9%; зростання середньої заробітної плати на 5,5% і доведення її до 3089 гривень; забезпечення роботою 26 тис. осіб з числа зареєстрованих безробітних; збільшення закладів загальної практики – сімейної медицини більше, ніж на 15 одиниць та збільшення показника охоплення дітей дошкільною освітою до 52%”, – підсумував В.Лозинський.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*