Цьогоріч у податковій відпустці побували понад 50 підприємців

загруженное (3)За період січень – жовтень 2014 року  52 приватних підприємці – платники єдиного податку вже скористались своїм правом на відпустку.

Турківське відділення Самбірської ОДПІ  нагадує, що  платники єдиного податку І і ІІ груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати ЄП один раз на рік на час відпустки протягом одного календарного місяця. Про це зазначено у п.295.5 статті 295 Податкового кодексу України.

Аналогічно, не сплачують податок і у період хвороби, що триває більше 30 календарних днів та підтверджується копією листка непрацездатності.

При цьому, платник повинен мати підтверджену копію листка непрацездатності. Така інформація подається із заявою у довільній формі.

Окремого терміну подання заяви щодо періоду щорічної відпустки і терміну втрати працездатності нормами Податкового кодексу не передбачено. Однак, з метою уникнення порушення терміну щодо сплати авансових платежів рекомендуємо подавати до податкового органу заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності – одразу після закінчення лікарняного.

Отже, спрощенці, які обрали для себе першу та другу групу єдиного податку, мають можливість цьогоріч призупинити діяльність, влаштувати для себе відпочинок та заощадити на сплаті єдиного податку.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*