Цьогоріч на Львівщині відбулося 29 виборів

imgsize.php_

За інформацією начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, в нинішньому, 2013 році, у Львівській області було організовано та проведено 29 виборів. Цього року відбулися: проміжні вибори депутатів сільських рад – 10, проміжні вибори депутатів обласної ради – 7, позачергові вибори сільських голів – 7, проміжні вибори депутатів міської ради міста районного значення – 3, проміжні вибори депутатів районної ради – 2.

Серед районів області найбільше виборів було проведено на Сокальщині – 4.

Протягом року для підготовки і проведення голосування та підрахунку голосів виборців було утворено 441 виборчу дільницю. На виборах працювало майже 10 тисяч членів дільничних і територіальних виборчих комісій. У 2013 році на Львівщині участь у голосуванні взяло близько 123 тисяч виборців.

На виконання статей 30 та 32 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, відділи ведення Державного реєстру виборців області забезпечили виготовлення та передачу відповідним виборчим комісіям попередніх та уточнених списків виборців для підготовки та проведення усіх, 29-ти, місцевих виборів.

Відповідно до норм затверджених постановою ЦВК від 15 вересня 2010 року № 351 органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи сприяли виборчим комісіям у реалізації їх повноважень, зокрема: 1) надавали необхідні приміщення для виборчих комісій та повідомляли про їх місцезнаходження (адреси) виборчу комісію, що формує (утворює) відповідні виборчі комісії, не пізніш як за один день до їх формування (утворення), забезпечували охорону цих приміщень; 2) забезпечували охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації; 3) надавали згідно з установленими Центральною виборчою комісією нормами та переліком транспортні засоби і засоби зв’язку (з оплатою послуг щодо їх підключення), обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій.

У 2014 році на Львівщині перші вибори заплановано провести вже 19 січня – у Старосамбірському районі мають відбутися проміжні вибори депутата Новоміської сільської ради. А на 9 лютого заплановано проведення проміжних виборів депутата Осталовицької сільської ради Перемишлянського району.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*