Цьогоріч на Львівщині реалізують понад 1000 проектів місцевого розвитку

У 2018 році на території Львівської області реалізують понад 1000 проектів місцевого розвитку на загальну суму 121,5 мільйони гривень.

Зокрема, цьогоріч у галузі освіти реалізують 416 проектів. Загальна вартість мікропроектів понад 100 млн гривень.

Зазначимо, що у 2017 році на Львівщині реалізували 620 проектів місцевого розвитку, а сума видатків склала 69,8 мільйони гривень.

У період з 2016 по 2018 рік вдалось реалізувати  2311 проекти на загальну суму

245,2 мільйони гривень. Кількість учасників склала – 4417.

Зазначимо, що 3 грудня стартував прийом заявок на участь в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Пріоритетами у конкурсі на 2019 рік є будівництво, капітальний ремонт, реконструкція будівель, а також придбання обладнання та інвентарю для:

– Шкіл

– Закладів дошкільної освіти

– Сфери охорони здоров’я (районні та міські комунальні лікарні, некомерційні комунальні підприємства, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи)

– Культури (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ), музичні та мистецькі школи)

– Вуличне освітлення (будівництво, капітальний ремонт, реконструкція вуличного освітлення комунальних доріг та пішохідних доріжок)

– Інші пріоритети (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентарю, облаштування об’єктів ПЗФ

– Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентарю, благоустрій території.

Заявки приймають до 31 січня 2019 року.

Гранична вартість проекту становить не більше ніж 500 тис  грн. Гранична субвенція з обласного бюджету для проекту становить 200 тис грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*