Цього тижня на Львівщині стартує фестиваль ретроавтомобілів «Леополіс Гран Прі»

Упродовж, 31 травня – 2 червня, у Парку культури імені Б.Хмельницького на стадіоні «Юність» відбудеться Міжнародний фестиваль ретроавтомобілів «Леополіс Гран Прі» («Leopolis Grand Prix»). Про це інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Як повідомили організатори фестивалю – громадська організація «ЗАЗ-Козак», подія не лише відбувається дев’ятий рік поспіль, а й є другим Етапом Кубку України для історичних транспортних засобів.

Цьогоріч впроваджується новий формат – зона сучасних авто. На стадіоні «Юність» автодилери покажуть новинки у світі автомобілів. Також у парку гості зможуть ознайомитись зі справжньою історією автопрому. Адже вже традиційно парк культури імені Б.Хмельницького перетвориться в окреме ретро-місто.

Зокрема, будуть створені вулиці народів світу, і на кожній з них розмістять автомобілі від виробників цих країн. Також в програмі – смачна кухня, музика від львівських музичних гуртів, різноманітні активності для дітей.

Заїзди відбуватимуться вулицями «Львівського трикутника» (вул.Вітовського – вул.Стрийська – вул.Героїв Майдану). Офіційний старт з «Львівськими фанфарами» та пробний заїзд трасою «Львівський трикутник» 2 червня о 10:30 год, а перегони – об 11:00 годині. Опісля, з 18:00 до 18:30 год триватиме нагородження переможців.

Зазначимо, у фестивалі очікують участь понад 50 автоклубів України та Європи, зокрема, представники з Польщі, Литви, Естонії, Німеччини, Словаччини, Угорщини, Білорусі, Італії та вперше – з Нідерландів.

 

Довідково:

8 вересня 1930 року вулицями Львова стартували перші кільцеві перегони, які через характерну форму траси (трикутник зі зрізаними кутами) отримали назву «Львівський трикутник». Історична траса «Львівський трикутник» 1930-х років була на рівні з «Гран Прі Монако», і вважається передісторією до «Формули-1».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*