Цього тижня кожен виборець має отримати іменне запрошення на вибори

images2

Вчора, 13 жовтня, на Львівщині відділи ведення Державного реєстру виборців завершили виготовлення іменних запрошень на позачергові парламентські вибори, які відбудуться 26 жовтня.

Після цього іменні запрошення передаються у дільничні виборчі комісії. Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.

За його словами, згідно із Законом України “Про вибори народних депутатів України”, іменне запрошення надсилається або доставляється в інший спосіб дільничною виборчою комісією кожному виборцю не пізніш як за десять днів до дня голосування. Відтак упродовж цього тижня кожен виборець має отримати іменне запрошення з повідомленням про своє включення до попереднього списку виборців на певній виборчій дільниці, адресу дільничної виборчої комісії, контактний номер телефону, розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборцям, які постійно нездатні самостійно пересуватись, буде повідомлено про можливість проголосувати за місцем перебування.

Звертаємо увагу, що в разі не отримання запрошення або якщо в ньому містяться помилки у персональних даних, необхідно максимально швидко, але не пізніше 20 жовтня, звернутись до дільничної виборчої комісії або до відділу ведення Реєстру та написати заяву про уточнення попереднього списку виборців.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*