Цього року ЗНО розпочнеться 5 травня

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році відбудеться у період з 5 травня до 10 липня. Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести не більш як iз чотирьох  навчальних предметів.

Про це повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк під час прес-конференції, яка відбулася у четвер, 5 листопада.

За словами Лариси Середяк, до програми ЗНО включено тести з 12-ти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також тести з іноземних мов – англійської, іспанської, німецької, російської та французької. При цьому вона наголосила, що зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів, котрі бажають вступити до ВНЗ.

Окрім цього, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти розповіла, що для вступу дійсними будуть сертифікати ЗНО лише 2016 року. Вона закликала брати участь у тренувальному on-line тестуванні, яке є безкоштовним та багаторазовим. Також Лариса Середяк повідомила, що з 5 січня можна реєструватися на пробне ЗНО, яке відбудеться квітні.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*