Цього року оздоровлено 1,5 тис. дітей учасників АТО з Львівщини

Упрожовж  2015 року оздоровлено  1497 дітей  шкільного віку з родин учасників антитерористичної операції, що склало 137,5 % від запланованої кількості на початок року. Про це повідомив директор департаменту  соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Василь Мартиняк.
“На закупівлю путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з обласного та місцевих бюджетів витрачено майже 4,5 мільйонів гривень, – розповів Василь Мартиняк. – Діти відпочивали в дитячих закладах оздоровлення Львівщини та Миколаївської області”.
За кошти обласного бюджету закуплено 8 путівок для дітей учасників антитерористичної операції до Державного підприємства України “Міжнародний дитячий центр “Артек”, який відновив свою роботу на базі санаторного комплексу “Пуща – Озерна” у передмісті Києва.
Крім цього, діти відпочивали в Білорусії, Болгарії, Польщі, Угорщині, Італії, Німеччині та інших країнах.
До слова, загалом до кінця року планується оздоровити за бюджетні кошти  220 дітей учасників АТО.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*