Цієї п’ятниці обговорюватимуть проект Орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2017 рік

У п’ятницю, 23 грудня, у Львівській ОДА (каб. 257) відбудеться публічне громадське обговорення проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік. Засідання відбудеться у форматі “круглого столу” з метою розгляду вже поданих пропозицій. Початок о 15:00 год.

Як повідомляють у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, до проекту Орієнтовного плану включено 50 питань, які подали структурні підрозділи облдержадміністрації. Ще чотири питання внесла Громадська ради при ОДА.

Також нагадуємо, що пропозиції до Орієнтовного плану до 23 грудня приймає департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Матеріали обговорення можна знайти у рубриці “Консультації з громадськістю” на сайті облдержадміністрації.

Зазначимо, що консультації з громадськістю повинні створити сприятливі умови для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади на засадах публічності, прозорості та партнерства. Налагодження діалогу із громадськістю шляхом проведення регулярних консультацій з найважливіших питань життя області дозволить приймати якісніші рішення та сприятиме їх кращій реалізації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*