Церква – це те, що єднає нас усіх, – Маркіян Мальський під час відзначення 30-річчя ІІІ відродження УАПЦ

Сьогодні, 17 серпня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувається урочиста Академія, присвячена 30-літтю ІІІ відродження УАПЦ.

Участь у заході взяв Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній та голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський.

“Я вірю, що ще багато речей нам вдасться спільно реалізувати. Третє відродження Автокефалії – це знаковий для нас момент. Львів і Львівщина відіграли одну з провідних ролей у цьому процесі. Церква – це те, що єднає нас усіх. Вона базується на основних достоїнствах: нашій вірі, любові та надії”, – наголосив Маркіян Мальський.

Очільник Львівщини запевнив, що без церкви життя людства виглядало б зовсім інакше, адже віра несе ту гуманність, яку часто у повсякденному житті ми можемо забути.

“Така цінність як сім’я і довіра одне до одного, шлюб – ті таїнства, які допомагають нашим душам. Душа у першу чергу є свободолюбивою. Коли церква не мала свободи ми, як суспільство, повноцінно не могли розвиватися. Я дякую церкві за той невід’ємний вклад у розвиток нашої держави. Я вірю, що ми, сильний народ, з сильною церквою досягнемо найбільших висот”, – додав голова Львівської ОДА.

За вагомий внесок у розвиток богословської освіти, формування духовного проводу та утвердження Православної Церкви України Маркіян Мальський вручив Подяку облдержадміністрації Блаженнішому Епіфанію та Високопреосвященнішому Макарію за багаторічну плідну працю з розбудови Православної Церкви України.

За віддане пастирське служіння, збереження і розвиток Української Православної Церкви у Канаді Подякою голови облдержадміністрації відзначили єпископа Східної єпархії Української Православної Церкви в Канаді Преосвященнішого Андрія.

«Історія нашої церкви – це великий скарб. У наші руки довірено Автокефалію Української Церкви і нашу з єдність. Усе це ми з вами спільно маємо зберегти і примножити», – наголосив Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній.

Блаженніший Епіфаній з нагоди свята вручив ювілейний Орден І ступеня, присвячений 30-ій річниці ІІІ відродження УАПЦ, голові Львівської обласної державної адміністрації Маркіяну Мальському.

Окрім того, з нагоди пам’ятної дати відбулось урочисте погашення поштової марки, на якій зображена церква свв. апп. Петра і Павла на вул. Личаківській, 82А у м. Львові, де 19 серпня 1989 р. священиками Володимиром Яремою (пізніше Патріярхом Димитрієм) та Іваном Пашулею було проголошено ІІІ відродження Української Автокефальної Православної Церкви.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*