Церковний скандал в м.Турка

OLYMPUS DIGITAL CAMERAОстаннім часом невизначеною є релігійна ситуація у місті Турка з двома храмами Московського Патріархату. На даний час , віряни ще не знайшли компромісу стосовно того, як надалі мають відбуватися служби у місцевому храмі. Ходити на богослужіння під Московським Патріархатом люди починають соромитися, а священник не хоче переходити у Київський Патріархат.Громада 28 вересня  вирішила вдатися до блокування храму.
Щоб знайти єдино правильне рішення, у неділю громада вирішила не допустити священника УПЦ МП о. Олексія до недільного богослужіння.  Громада заявляє,що храм є колективною власністю церковної громади міста і вона буде вирішувати сама свою подальшу долю. Двері до церкви та вхідну браму на церковне подвір’я зачинили. Біля храму чергують люди спільно із працівниками Турківського РВ ГУ МВС України у Львівській області.
Напередодні громада УПЦ МП на зборах таємним  голосуванням прийняла рішення про перехід під юрисдикцію Київського Патріархату.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*