Центру легеневого здоров’я передали необхідні засоби захисту

Сьогодні, 27 березня, у Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр передали медичний вантаж, який напередодні бортом прилетів в Україну з Китаю.

«Для нас сьогодні будь-яка допомога є цінною та необхідною. Ми дякуємо кожному, хто долучається у цей непростий час і підтримує медиків. Не варто забувати, що саме медики опинились на передовій у боротьбі з вірусом і їх захист вкрай важливий. Одноразові засоби потребують частої заміни, і в період епідемії будуть надзвичайно швидко розходитись. Тому запаси потрібно поповнювати постійно і швидко», – наголосив генеральний директор Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру (Центру легеневого здоров’я) Любомир Рак.

У Центр легеневого здоров’я, зокрема, передали близько 500 респіраторів високого захисту.

Такою маскою-респіратором можна користуватися в межах цілого робочого дня (однієї зміни), а потім потрібно замінювати на нову.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*