Центр керування повітряним рухом, вагові комплекси, сполучення з Перемишлем, – звіт про інфраструктуру

Про збереження доріг, автомобільні пасажирські перевезення, авіаційний і залізничний транспорт на Львівщині розповів сьогодні, 1 лютого, очільник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло, звітуючи перед громадськістю.

За його словами, в області для збереження автодоріг у 2016 році придбали три комплекти портативних вагових комплексів та облаштували три нових місця здійснення габаритно-вагового контролю. “Управління Укртрансінспекції у Львівській області здійснило 8130 перевірок дотримання великогабаритним транспортом допустимих навантажень на вісь. У результаті – порушники сплатили – 138,8 тис грн штрафних санкцій”, – повідомив посадовець.

Говорячи про позитивні зрушення в галузі автомобільних пасажирських перевезень, Роман Кокотайло зауважив, що минулого року на маршрутах області збільшилася на 11 одиниць кількість автобусів, які відповідають вимогам перевезень людей з обмеженими можливостями; створили комунальне підприємство “Центральна диспетчерська служба пасажирських перевезень”; провели 4 транспортних конкурси по 617 об’єктах та ін.

“Розвиток пасажирських перевезень – одна з стратегічних цілей департаменту на 2017 рік. Вона передбачає зокрема, монетизацію пільг на пасажирські перевезення, диспетчеризацію пасажирських перевезень (встановлення GPS-трекерів), розширення маршрутної авіамережі та автобусних маршрутів”, – повідомив посадовець.

Як поінформував керівник департаменту, у 2016-му відкрили п’ять нових регулярних авіарейсів до Радома, Мінська, Вільнюса, Стамбула і Києва та залучили трьох нових авіаперевізників. “На разі вильоти зі Львова здійснює 17 перевізників за 24 напрямками, з яких 20 – міжнародні”, – наголосив Роман Кокотайло. Крім того, відкрили Центр керування повітряним рухом, який охоплює 8 областей.

Серед досягнень у залізничному транспорті посадовець назвав відновлення прямого залізничного сполучення між Львовом та Перемишлем та будівництво Бескидського тунелю довжиною 1764,5 м.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*