Центр допомоги учасникам АТО повинен згуртувати волонтерів та воїнів АТО так, як це відбувається на фронті, – Олег Синютка

У середу, 4 жовтня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка провів нараду щодо функціонування у регіоні Центру допомоги учасникам АТО.  Участь у нараді взяли представники волонтерських організацій, громадських організації учасників АТО, департаменту соціального захисту Львівської ОДА та обласного військового комісаріату.

“Нам гуртом потрібно працювати виключно задля допомоги тим, хто прийшов з фронту, – зазначив під час зустрічі Олег Синютка. – Робота є непростою й водночас об’ємною. Адже воїнам АТО потрібно допомогти вирішувати усі проблеми: соціальні, медичні та побутові. Щоб забезпечити ефективну роботу Центру і допомогти щонайбільшій кількості людей ми повинні працювати спільно. Тобто Центр повинен згуртувати волонтерів та воїнів АТО так, як це відбувається на фронті”.

Крім того, керівник області ознайомив присутніх з Положенням про діяльність Центру допомоги  учасникам АТО та запропонував волонтерським та громадським організаціям учасників АТО до 9 листопада надати пропозиції щодо представників, які прийматимуть  активну участь у роботі Центру.

Зустріч голови ОДА та представників волонтерських й громадських організацій учасників АТО відбулась у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи.

Нагадаємо, що розпорядження за номером 580/0/5-15 “Про створення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції” підписано 7 жовтня 2015 р.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*