Центр допомоги учасникам АТО очолить Василь Мартиняк

Керівником Центру допомоги учасникам АТО у Львівській області призначать директора департаменту соціального захисту ЛОДА Василя Мартиняка. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з активістами, представниками громадських та волонтерських організацій, які допомагають бійцям АТО.

Голова ОДА звернувся до учасників зустрічі з проханням постійно ставити завдання перед державними службовцями і озвучувати проблеми, які хвилюють воїнів АТО.

“Часто саме ви отримуєте інформацію від хлопців, які повертають з фронту, і їх сімей, а відповідні служби мають їх вирішувати, – зазначив Олег Синютка. – Це стосується виділення земельних ділянок, купівлі житла, соціального та матеріального забезпечення. Дуже важливо, щоб ви як представники громадськості також слідкували, щоб не було зловживань”.

Окрім того, керівник області підкреслив, що комунікація з учасниками АТО відбуватиметься через службу 112, а також за телефонами Центру.

Присутні піднімали перед представниками влади питання оздоровлення, реабілітації військовослужбовців, надання медичної та психологічної допомоги.

Довідка:

У Львівської області налічується 5800 військовослужбовців демобілізовано із зони АТО. Упродовж 2014-2015 років під час виконання військової служби в зоні проведення АТО загинуло 207 військових з Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*