Тривають Дні Ізраїльської медицини на Львівщині

У межах співпраці Львівської ОДА з «Об’єднанням іудейських релігійних організацій України», Департамент охорони здоров’я розпочав «Дні Ізраїльської медицини на Львівщині».

Так, 6 червня, клінічний онколог Ольга Ворнікова спільно з лікарями Львівського онкоцентру проконсультували 15 пацієнтів та визначила подальшу тактику їх лікування. Також відбувся спільний обхід в торакальному відділенні та  розбір клінічних випадків.

Арсен Шпігельман, ортопед-спінальний хірург, провів консультації у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи. Проконсультовано 22 пацієнти, проведено клінічні розбори важких клінічних випадків. Доктор А. Шпігельман прочитав лекцію «Лікування внутрішньо суглобових переломів проксимального кінця стегнової кістки» для ортопедів-травматологів. Відбулася плідна дискусія та обговорення підходів до лікування таких категорій пацієнтів.

Сьогодні, 7 червня делегація лікарів продовжить свою роботу в м. Дрогобич, де спільно з місцевими фахівцями проведе прийом пацієнтів та навчальні лекції для лікарів Дрогобичини.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*