Триває Всеукраїнський конкурс на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Шевченка

З 29 березня до 14 травня 2013 року Міністерство культури України проводить Всеукраїнський відкритий конкурс на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.

Як інформують у департаменті з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації, логотип, який буде визнаний кращим, використовуватиметься в оформленні документації, виданні поліграфічної та інформаційної продукції (афіші, буклети, програми, банери тощо), оформленні мистецьких заходів (концертів, вистав, виставок, конференцій тощо) під час святкування зазначеного ювілею в Україні та за її межами.

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі. Критеріями відбору ескізів логотипа є позитивне сприйняття урочистих заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, втілене графічними засобами, оригінальність, асоціативність з його особистістю та ювілейною датою, функціональність, лаконічність.

Для учасників конкурсу встановлюються три премії: І премія – 30,0 тис. грн., ІІ премія – 20,0 тис. грн., ІІІ премія – 15,0 тис. грн.

Порядок проведення Всеукраїнського конкурсу на кращий ескіз логотипа з відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка затверджений наказом Міністерства культури України від 12 березня 2013 року №171.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*