Триває Тиждень безпеки дорожнього руху

6 травня на території усієї країни стартував Тиждень безпеки дорожнього руху у межах 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який цьогоріч присвячений темі лідерства та відбувається під гаслом #SpeakUptoSaveLives.

Зазначимо, що триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху до 12 травня.

«Щороку у світі помирає близько 1,3 млн людей унаслідок транспортних пригод.  Переважно, це  люди молодого віку у віці від 18 до 29 років. Дослідження говорять про те, що 90% усі транспортних пригод зумовлені людським фактором. Тому важливо звернути увагу на ті речі, які можуть зберегти здоров’я як водіїв, так і пішоходів не лише Львівщини, але й усієї країни», –  зазначила директор Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар’яна Служинська.

За її словами, основними запобіжними заходами є:

  • дотримання правил дорожнього руху усіма сторонами;
  • недопустимість вживання алкоголю та інших наркотичних речовин при керуванні автомобілем;
  • використання пасків безпеки усіма пасажирами транспортних засобів;
  • використання  автокрісел для дітей та ін.

«Також особливо важливим є момент надання вчасної екстреної домедичної допомоги», – додала Мар’яна Служинська.

Окрім того, однією із вагомих причин виникнення дорожньо-транспортних пригод на автомобільних шляхах є і недотримання швидкісного режиму.

«Серед топ-причин також є користування гаджетами під час руху транспортного заходу. На жаль, цим нехтують, але ця проблема залишається у лідерах виникнення дорожньо-транспортних пригод не лише в Україні, але й у інших країнах. Станом на сьогодні, є дуже багато технічних можливостей, зокрема, забезпечення так званих «вільних рук», щоб перебувати на зв’язку», – розповіла начальник відділу зв’язків з громадськістю  управління патрульної поліції у Львівській області Тетяна Капись.

Також Тетяна Капись наголосила на дотриманні правил не лише водіями але й безпосередньо пішоходами та велосипедистами.

Львівська обласна державна адміністрація закликає усі учасників дорожнього руху дотримуватися правил, адже це може врятувати життя.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*