Триває реєстрація на III Міжнародну виставку “Вища освіта-2016”

Упродовж 1-2 квітня у Львові триватиме III Міжнародна виставка “Вища освіта – 2016”, участь у якій візьмуть делегації українських та європейських вищих навчальних закладів. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

У програмі освітньої виставки – презентації українських та закордонних навчальних закладів, програми обміну студентами та учнями, молодіжних програм, проведення семінарів та круглих столів з питань міжнародного співробітництва, а також програми обміну досвідом у галузі освіти.

Представники вищих навчальних закладів розкажуть абітурієнтам та їх батькам про переваги навчання у конкретних навчальних закладах, допоможуть визначитись з майбутнім фахом, а також консультуватимуть щодо перспектив подальшого працевлаштування. Відвідувачі виставки також зможуть ознайомитися із пропозиціями навчання у вроцлавських вишах від програми “Teraz Wroclaw”, відвідати презентації програми “Study in Poland”.

Під час освітньої виставки відбудеться безкоштовний майстер-клас із ефективних методів вивчення іноземних мов від eWords. Він стане у пригоді  тим, хто вивчає англійську мову для навчання за кордоном чи самоосвіти із використанням англомовних ресурсів.

Ті, хто зареєструються та відвідають III Міжнародну виставку “Вища освіта – 2016”, мають чудову нагоду отримати цінний подарунок від Міжнародного освітнього центру.

Місце проведення виставки: Львівський палац мистецтв, вул. Коперника 17. Час проведення: 1 квітня з 11:00 до 17:00, 2 квітня – з 10:00 до 17:00.

Зазначимо, що цю спеціалізовану виставку навчальних закладів на теренах Західної України організовує Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської Торгово-Промислової Палати.

Додаткова інформація – на сайті: http://educenter.com.ua/ua/ або за тел. (032) 245-52-12 – Міжнародний освітній центр, контактна особа – Наталія Тимків, менеджер виставки (097-46-56-456), email: info@educenter.com.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*