Триває реалізація Обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації  повідомляє про те, що  триває  реалізація Обласної програми з покращення соціального захисту багатодітних сімей, які проживають на території Львівської області в частині придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей. 

Інформуємо представників багатодітних  сімей району, в яких виховується четверо і більше дітей шкільного віку (до 18 років включно), а також діти, які навчаються у вищих навчальних закладах 1-2, 3-4 рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах на денній формі навчання (до 23 років), про необхідність здачі документів для отримання одноразової грошової допомоги на придбання навчального приладдя.

Для отримання допомоги необхідно  подати  в управління соціального захисту населення  наступні  документи: заяву;  копію паспорта одного з батьків;  копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера одного з батьків;  копії свідоцтв про народження дітей; копії посвідчень дітей з багатодітної сім’ї чи інших документів,  що підтверджують статус багатодітної  сім’ї.

Одноразова  грошова допомога не надається на дітей з багатодітних сімей, які перебувають під опікою чи піклуванням або на повному державному утриманні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*