Триває прийом заявок на участь у конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування”

Прийом заяв на участь у конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування” продовжили до 15 жовтня цього року. Про це повідомляють у прес-службі міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій (реалізації проекту, програми, комплексу заходів під час здійснення яких отримано позитивні практичні результати).

Конкурсний відбір здійснюватиметься за темами:

– стимулювання економічної активності, створення робочих місць;

– об’єднання територіальних громад;

– центри надання адміністративних послуг.

Заявки у форматі Microsoft Word слід надсилати на адресу: Best.Practice.Ukraine@coe.int.

Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою.

Детальніше про конкурс за посиланням.

Нагадуємо,  конкурс “Кращі практики місцевого самоврядування” оголосили 10 червня цього року. Його проводять у співпраці з Програмою Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні”.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*