Триває прийом заявок на отримання співфінансування для проектів та програм міжнародної технічної допомоги

Нагадуємо, що продовжується прийому заявок на отримання співфінансування з обласного бюджету для проектів та програм міжнародної технічної допомоги (МТД) у Львівській області на 2018 рік.

Подавати заявки можуть органи місцевого самоврядування усіх рівнів; місцеві органи виконавчої влади; організації (підприємства), які уповноважені органами місцевого самоврядування (місцевими органами виконавчої влади), діють від їхнього імені та є виконавцями (співвиконавцями) проекту.

Заявники подають пакет документів на адресу департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації: вул. Винниченка, 18, каб. 113, м. Львів, 79000; телефон: (032) 261-30-78; електронна адреса: ums.loda@gmail.com.

Усі документи обов’язково підписує керівник організації-заявника. Документи подаються в електронній та паперовій формах.

Реєстрація запитів на отримання співфінансування проектів/програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області відбуватиметься до 1 листопада 2018 року, щоденно з 10:00 до 16:00 год, крім суботи та неділі.

Зазначимо, подача заявок на отримання співфінансування проектів та програм міжнародної технічної допомоги у Львівській області впродовж 2018 року передбачена рішенням обласної ради від 5 грудня 2017 №561 «Про затвердження Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2018 – 2020 роки».

Із Порядком співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги з обласного бюджету можна ознайомитися тут

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*