Триває прийом заявок на конкурс від Міністерства молоді та спорту України

Міністерство молоді та спорту України оголосило конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

  • Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді.
  • Популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді
  • Створення умов з метою працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді).
  • Забезпечення партнерської підтримки молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб.
  • Забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва.

Конкурсні пропозиції можуть подати молодіжні та дитячі громадські організації, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення проведення конкурсу.

Документи на конкурс приймаються до 17 травня  щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10-00 до 17-00 (у п’ятницю – до 16:00) за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 411.

Більш детальна інформація за посиланням та контактним телефоном: (044) 246-62-36, 289-13-09.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*