Триває прийом анкет на шосту Всеукраїнську премію «Дитина Року»

srcimage-1-564x2979 жовтня 2013 року в Україні розпочався прийом анкет до участі у шостій премії «Диво-Дитина» (Дитина Року 2014).

Метою проведення такої акції є пошук, відбір та нагородження найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, які мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту, музики.

Для здобуття премії “Диво-Дитина” запрошуються діти віком від 4 до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, незвичайні розумові або фізичні здібності, мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром передбачення або чутливістю до енергетики та ін.

Для участі у премії необхідно заповнити анкету учасника та відіслати її на адресу організатора www.divo-dutuna.com.  Більш детальна інформація знаходиться на веб-сайті: www.divo-dutuna.com. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 096-059-75-99, 490-92-68 (63).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*