Триває подання пропозицій до проекту Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2013 – 2015 роки

У вівторок, 5 березня, за ініціативою Комітету підприємців Львівщини та інших асоціативно-підприємницьких структур, в обласній державній адміністрації відбулося чергове громадське обговорення проекту Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Львівській області на 2013 – 2015 роки.

Представники асоціативно-підприємницьких структур, підприємці, голови громадських організацій висловили ряд актуальних пропозицій для розвитку бізнесу, котрі будуть внесені до проекту згаданої Регіональної програми.

Як наголошують у департаменті економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації, усі пропозиції та зауваження до проекту Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Львівській області на 2013 – 2015 роки будуть внесені за умови надання їх у письмовій формі.

Водночас нагадуємо, що усі зазначені пропозиції приймаються до 15 березня 2013 року, за адресою: 79008 м.Львів, вул. Винниченка,18, департамент економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації,  а також електронною поштою:infra@loda.gov.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*