Триває об’їзд районів: голова ОДА та керівники правоохоронних структур зустрілись з громадою Золочівщини

У понеділок, 25 липня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка здійснив робочу поїздку у Золочівський район. Зокрема очільник Львівщини поспілкувався з представниками громадськості Золочівщини.

Участь у зустрічі також взяли в.о. начальника Головного управління Національної поліції України у Львівській області Дмитро Загарія, начальник Управління СБУ у Львівській області Віктор Андрейчук, прокурор Львівської області Юрій Квятківський.

Представники громадськості порушили низку проблемних питань регіону: йшлося про ремонт доріг, реалізацію мікропроектів, зростання цін на продукти харчування, спалювання стерні, а також про небезпеку виникнення пожеж у літній спекотний період. Окрім того, учасники обговорили питання стану злочинності у районі, розкриття злочинів та наголосили на необхідності профілактики правопорушень.

Під час спілкування голова Львівської облдержадміністрації наголосив на тому, що подолати корупцію у Львівській області можна лише спільними зусиллями. А керівники обласних правоохоронних структур у своїх доповідях особливу увагу звернули на співпраці  з громадськістю району.

Також очільник Львівщини нагородив орденом “За заслуги” ІІІ ст. військового капелана УГКЦ  о. Михайла Сукмановського за волонтерську допомогу армії та духовну службу на фронті.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*