Триває навчальна програма для фахівців соціальної роботи «ФСР для ОТГ»

Третій модуль програми відбувся 5-6 березня у Львові. Основні фокуси та тематика – комунікація та партнерство ФСРа зі стейкхолдерами в громаді.

Модуль має на меті допомогти фахівцям налагодити діалоги в громаді з головами ОТГ та іншими структурами задля покращення якості розвитку соціальної сфери в громаді.

Одна із спікерів модулю, начальник управління з питань праці та сімейної політики управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Уляна Дорош говорила з учасниками про партнерство органів влади та інститутів громадянського суспільства, ділилась досвідом співпраці та налагодження комунікації.

Діана Лендель – експертка – представила та провела гру «Соціальні послуги в громаді», яка дала можливість учасникам програми подивитися на соціальні послуги більш комплексно із точки зору нового Закону України «Про соціальні послуги».

Тренерка Міжнародного центру розвитку і лідерства Ольга Байдарова допомогла зрозуміти важливість комунікацій та довіри між структурами та людьми в громаді.

Організатором програми є Львівська освітня фундація у партнерстві із департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації та Львівським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*