Триває міжнародний фотоконкурс “Вікі любить Землю”

Протягом травня триває третій міжнародний фотоконкурс пам’яток природи “Вікі любить Землю”. Про це повідомляють у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Метою конкурсу є поповнення Вікіпедії та інших інтернет-проектів Фонду Вікімедіа фотографіями природоохоронних територій світу, у тому числі України, створення найповнішої бази фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду, а також формування дбайливого ставлення до природи та захисту навколишнього середовища.

Конкурс триватиме до 31 травня і складається з національних конкурсів у понад 20 країнах. Кожна країна по завершенню конкурсу визначить десятку світлин-переможців, а вже з них міжнародне журі обере планетарного переможця. Передбачаються також й інші тематичні номінації.

Переможці національного етапу отримають цінні призи. Переможець міжнародного конкурсу виграє поїздку до Канади.

Участь у конкурсі є вільною та відкритою як для професійних фотографів, так і для любителів. Протягом травня всі охочі можуть подати фотографії власного авторства, зроблені у будь-який період часу.

Після завантаження на Вікісховище усі фотографії набувають вільної ліцензії Creative Commons, яка передбачає вільне використання за умови посилання на автора та джерело.

Для довідки:

Wiki Loves Earth – міжнародний (з 2014 року) фотоконкурс, уперше проведений 2013 року в Україні. У 2014 році серед фотографій 15 країн-учасниць перемогло фото Карпатського національного природного парку в Україні. Також Україна посіла перше місце за кількістю як завантажених фотографій у 2015 році. Усього за три роки існування конкурсу, учасники сфотографували 2470 об’єктів природно-заповідного фонду України, що становить 30% від представлених у списках, загалом зібрано понад 38,4 тис фотографій. Вікімедіа Україна – громадська організація, що підтримує в Україні проекти Вікімедіа, зокрема Вікіпедію, та організовує фотоконкурси “Вікі любить Землю” і “Вікі любить пам’ятки”.
Контакти:

Е-адреса Оргкомітету wle@wikimedia.in.ua

Сторінка у Фейсбук
https://www.facebook.com/wle.ua
Сайт
http://wikilovesearth.org.ua/

ГО “Вікімедіа Україна”

wle@wikimedia.in.ua

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*