Триває конкурс юнацької творчості «Майбутнє моє та моєї країни»

111

За підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» проводить конкурс юнацької творчості «Майбутнє моє та моєї країни».

Мета конкурсу – сприяти творчому та інтелектуальному розвитку дітей, формувати їх активну життєву позицію, виховувати у дусі патріотизму.

Зазначимо, до участі запрошено дітей віком від 12 до 17 років. Згідно з умовами конкурсу діти мають надіслати на розгляд журі власні творчі (текстові) матеріали, які відображатимуть їх перші досягнення, мрії та плани на майбутнє, розповідатимуть найважливіші події у найближчому оточенні – у школі, родині або місцевій спільноті.

Заявки на участь у конкурсі та творчі роботи прийматимуться до 25 жовтня включно. Для цього необхідно заповнити електронну анкету на веб-сторінці конкурсу: shkola.ukrinform.ua, та прикріпити до неї файл(и) з творчим доробком. Можна також відправити анкету та творчу роботу на адресу: foreign@ukrinform.com.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*