Триває другий епап розробки інтегрованої стратегії просторового розвитку територій вздовж україно-польського кордону

У межах старту на Львівщині Осіннього Будівельного форуму відбулась науково-практична конференція «Інтегрована стратегія просторового розвитку територій вздовж державного кордону України та Польщі».

Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

«Сьогодні ми розглядаємо другий етап розробки цього проєкту, який охоплює три Західні області і є одним із найважливіших на теренах Львівщини щодо просторового розвитку прикордонних територій.  Основною ціллю якого є розробка єдиної узгодженої українсько-польської стратегії просторового розвитку регіонів, які прилягають до українсько-польського кордону. Я би хотів, щоб ми, розпочавши цей другий етап, продовжували активно працювати задля вдалого завершення та реалізації усіх ініціатив», – зазначив Юрій Холод.

Зокрема, проєкт охоплює територію трьох областей України: Львівської, Волинської та Закарпатської.

Нагадаємо, що перший етап розроблення проєкту відбувся навесні, а завершити другий планують до кінця 2019 року. Третій та четвертий етапи відбудуться у Волинській та Закарпатській областях.

Заступник директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації Оксана Ткачук повідомила присутніх про те, що проєкт ляже в основу схеми планування території Львівської області та надалі стане основною стратегією у розвитку прикордонних територій.

Серед завдань також обґрунтування розміщення на території прикордонного регіону нових індустріальних парків, технопарків, логістичних центрів, інших територіальних форм економічного розвитку, а також обґрунтування розвитку туризму та рекреації у прикордонному регіоні та визначення ключових заходів з охорони навколишнього середовища тощо.

Інтегрована стратегія просторового розвитку територій вздовж державного кордону України та Польщі покликана підвищити інвестиційний потенціал та надати нові можливості для економічного розвитку.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*