Триває акредитація на 25 Book Forum

Журналістів запрошують акредитуватися, щоб бути в курсі усіх новин Book Forum та першими дізнаватись про гостей, учасників, авторів книжкового форуму.

Події минулорічного, 24 Форуму видавців у Львові, висвітлювали 789 акредитованих журналістів із 320 ЗМІ.

Анкета для акредитації:  bit.ly/akredytatsija_25BookForum.

 Правила акредитації на 25 Book Forum.

  1. Журналісти зможуть працювати на території Book Forum за умови попередньої акредитації. Вхід на події буде доступний за браслетами.
  2. Обов’язковою умовою акредитації є розміщення не менше двох матеріалів до Форуму: один обов’язковий анонс та авторський матеріал про проведення фестивалю 25 Book Forum у вашому ЗМІ. Додатково підготовлені ЗМІ матеріали будуть перевагою.
  3. На вході до Палацу мистецтв буде здійснюватися обмін електронних квитків на браслет. Браслет є власністю акредитованого журналіста і не підлягає передачі третім особам. При собі необхідно мати документи, що підтверджують особу (паспорт, водійські права, студентський квиток) та редакційне посвідчення.
  4. Успішно акредитовані представники отримають підтвердження на вказану в онлайн-формі адресу електронної пошти після завершення дедлайну.

Дедлайн акредитації – 2 вересня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*