«Треба зробити все, щоб українська економіка була приваблива для іноземних інвесторів», – Володимир Ставнюк

Як зазначив Андрій Новак, сьогодні важливо вирішити три речі: курс гривні, доступність кредитних ставок, надійність банкової системи.

«Це мінімум для стабільності. Також важлива стимулююча монетарна політика. Нам треба давати позитивні сигнали від України всьому світу», – розповів Андрій Новак.

Про необхідні зміни для фінансового розвитку країни розповів і Віктор Галасюк, який виокремив такі чинники, як розумне імпортозаміщення, в тому числі через «купуй українське-плати українцям», розвиток внутрішнього ринку, створення нового ринку в тому числі за рахунок монетарної політики, а також експортна експансія. Акцент на розвитку економіки для залучення іноземних інвестицій зробив Голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк.

«Треба зробити все, щоб українська економка була приваблива для іноземних інвестицій. Також це сприяння іноземним партнерам, зменшення відсоткових ставок по кредитах. Сьогодні є велика зацікавленість іноземних партнерів, але ми маємо мати що їм запропонувати», – зазначив Володимир Ставнюк.

«У 2014 році рівень інфляції в Україні був майже 25 %, у 2015 – понад 40 % . І той факт, що рівень інфляції сьогодні є 9 % свідчить про те, що багато речей добре розвиваються в Україні. Україна відчула стабілізацію. Монетарна політика – це не вакуум, а велика частина економіки України і вона потребує особливого підходу», – зазначив директор департаменту розвитку бізнесу компанії “Делойт” Грегорі Фішман.

«Рівень інфляції є надзвичайно чутливим показником для інвестицій. Монетарна політика, яку проводив Національний банк призвела до того, що інфляція сьогодні є на рівні 9 % і цей відсоток продовжує знижуватися. Це допоможе залучити ті інвестиції, які на сьогодні є необхідні. Ми зробили аграрну реформу і це дозволило нам експортувати в різні куточки світу. Нам потрібно сконцентруватися над якістю нашої продукції. Тільки якісна продукція буде конкурентоздатною в Європейському союзі. Потрібно також піднімати малий бізнес», – розповів голова правління Асоціації банків Львівщини Сергій Бойко.

Нагадаємо, що XVIII Міжнародний економічний форум триватиме упродовж двох днів, 1-2 листопада. Сьогодні дискусії відбуваються на “Арені-Львів”, а вже завтра у різних локаціях Львова на актуальну економічну тематику.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*