Транскордонне співробітництво – серед пріоритетів ЛОДА, – Ростислав Замлинський на конференції

У понеділок, 18 квітня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція “Соціально-економічний потенціал транскордонного співробітництва”.

Привітав учасників конференції перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

“Євроінтеграційний вектор України відстояли на Майдані, і сьогодні у цьому напрямку рухається уся країна, – зазначив Ростислав Замлинський. – Саме Львівська область має стати локомотивом руху нашої країни в Європу. У Стратегії розвитку нашої області до 2020 року одним із пріоритетів є транскордонне співробітництво та співпраця між прикордонними містами Львівщини та Польщі. У нас є багато спільних проектів, які реалізуються на території області. І чимало спільних ініціатив попереду. Для нас є дуже важливим і цікавим досвід Польщі в процесі децентралізації, який допоможе нам якнайкраще провести цю реформу. Окрім того, ми зацікавлені співпрацювати в питанні розвитку прикордонної та дорожньої інфраструктури”.

У роботі конференції беруть участь провідні науковці з України, Польщі, Словаччини, Туреччини. Окрім того, присутні представники органів місцевого самоврядування Львівської області та Підкарпатського воєводства (РП).

Основними тематичними напрямками роботи конференції є розвиток транскордонного співробітництва через глобальні виклики та завдання, методологія та організація моніторингу транскордонного співробітництва, фінансово-економічні механізми та соціокультурні проблеми й перспективи транскордонного співробітництва.

Під час конференції презентовано спільну публікацію польських, українських та словацьких статистиків “Соціально-економічний потенціал Карпатського Єврорегіону”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*