«Торік за обласні кошти в 6 закладах бюджетної сфери провели роботи по утепленню та реконструкції системи опалення», – Михайло Мельник

Упродовж 2017 року, в межах реалізації Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки, провели роботи по утепленню та реконструкції системи опалення в 6 закладах бюджетної сфери  на загальну суму 27 млн грн.

Як розповів, сьогодні, 6 лютого, директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Мельник роботи із термомодернізації провели у КЗ ЛОР «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення», КЗ  ЛОР «Львіська обласна лікарня відновного лікування №3», КЗ ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний  центр», КЗ ЛОР «Львівський обласний клінічний діагностичний центр», пологовому корпусі Львівської обласної клінічної лікарні, спортивно-культурному комплексі Львівського державного ліцею з посиленою військовою підготовкою ім.Героїв Крут.

«Торік за обласні кошти в 6 закладах бюджетної сфери провели роботи по утепленню та реконструкції системи опалення. Внаслідок впровадження енергоощадних заходів у цих установах очікується зменшення обсягів енергоспоживання на 23%, що складе 1,6 млн гривень», – розповів Михайло Мельник.

Також за кошти із різних джерел, в тому числі Державного фонду регіонального розвитку, фінансового ресурсу на реалізацію мікропроектів місцевого розвитку, а також  кошти районних бюджетів термомодернізацію провели у 312 об’єктах бюджетної сфери Львівщини.

В результаті впровадження енергоощадних заходів очікують зменшення обсягу видатків на енергоносії з бюджетів різних рівнів на 11,2 млн гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*