Торік в аграрній галузі Львівщини реалізували 6 великих інвестиційних проектів

Торік із залученням інвестицій на Львівщині ввели в дію та розширили виробничі потужності 6 аграрних підприємств. Про це сьогодні, 16 лютого, під час звіту розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Зокрема реконструювали приміщення для утримання свиней ТзОВ «Літинське», ввели в дію другу секцію теплиці для вирощування салату ТзОВ «Галіція Грінері», цех з виробництва сиру ТзОВ «Барком», приміщення для утримання кіз ФГ «Меринос-захід». Також у 2017 році відкрили забійний цех ПП «Глиняни Агро», та ФГ «Коза-дереза».

Як зазначила Наталія Хмиз, залучення інвестицій та відкриття нових потужностей стало можливим, в тому числі, завдяки роботі відділу супроводу інвестиційних проектів Львівської ОДА.

«Ми сьогодні готові супроводжувати і сприяти вирішенню багатьох питань – починаючи від дозвільної документації при будівництві, введенні в експлуатацію та інших, щоб у виробників в основному залишалось питання налагодження виробництва. Сьогодні близько 40 інвестиційних аграрних проектів є на обліку і вони поступово відкриватимуться цьогоріч. Є цілий ряд підприємств, які ми відкрили торік. Це і нові робочі місця, і технології та інновації втілені в агропромисловому розвитку Львівщини», – наголосила Наталія Хмиз.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*