Торік природно-заповідний фонд Львівщини поповнили 4 об’єкти

У 2016 році природно-заповідний фонд Львівщини збільшився на чотири об’єкти. Про це у п’ятницю, 3 лютого, повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Руслан Гречаник під час звіту про виконану роботу.

“Задля збереження різноманіття рослинного і тваринного світу у 2016 році на території Львівщини створили чотири об’єкти природно-заповідного фонду загальною площею понад 630 га, – розповів Руслан Гречаник. – Йдеться, зокрема, про комплексні пам’ятки природи місцевого значення “Під Парашкою” площею 252 га та “Козій” площею 216 га у Сколівському районі, орнітологічного заказника місцевого значення “Журавлиний” у Буському районі площею 167 га та ботанічну пам’ятку природи місцевого значення “Свідок історії” на Жовківщині площею 0,05 га”.

За словами директора департаменту, планують збільшити площу територій та об’єктів природно-заповідного фонду на території області і цього року. Зокрема, створити національний природний парк “Бойківщина” у Турківському районі, заказник місцевого значення “Воля Якубова” на Дрогобиччині, ландшафтний  заказник місцевого значення “Торфовище Білогорща” на території Пустомитівського та Яворівського району та комплексну пам’ятку природи місцевого значення “Гора Кузяріна” у Золочівському районі. Також планують розширити територію регіонального ландшафтного парку “Стільське Горбогір’я” на Миколаївщині.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*