Торік на Турківщині збудували десятки кілометрів доріг, – звіт РДА

Торік на Турківщині відремонтували десятки кілометрів доріг. Про це під час звіту про виконану роботу за рік розповів голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький.

«Великий обсяг робіт виконано з ремонту доріг району. Упродовж трьох останніх років проведено капітальний ремонт, більше як 68 км дорожнього полотна. Для порівняння,  за  останні 70 років у районі було заасфальтовано близько 135 км доріг», – наголосив  Олександр Лабецький.

За його словами, за кошти в сумі 3 млн грн, що передбачені обласною «Програмою розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2017 рік», проведено поточний ремонт доріг: Турка – Ільник, Бориня – Боберка, Мохнате-Красне та Нижнє Висоцьке – Карпатське.

За рахунок додаткового фінансування на експлуатаційне утримання проведено наступні роботи:

– Верхнє Висоцьке – Гусне – розпушування, грейдерування, підсипання щебенем;
– Нижнє – Верхнє – грейдерування та засипання гравійно-щебеневою сумішшю;
– с.Верхнє, с.Яворів – грейдерування, розпушування дорожнього полотна;
– Турка – Лопушанка – грейдерування, а на ділянці Горішня Турка – Каплунівка – влаштування промоїн методом просочування;
– с.Дністрик Дубовий, с. Присліп – грейдерування;
– Верхнє – Верхній Турів – Соколіки – грейдерування та засипання гравійно-щебеневою сумішшю;
– Турка – Нижня Яблунька – розпушування основи, грейдерування, підсипання щебенем і відфрезованим асфальтом та очищення кюветів.

За рахунок додатково виділених коштів з обласного бюджету завершено роботи з будівництва моста в селі Закичера загальною вартістю 1 млн 400 тис грн.

У 2017 році завершено ремонт автомобільної дороги Львів-Самбір-Ужгород по влаштуванню другого шару із асфальтобетонного покриття протяжністю 38 км, встановлено водостічні лотки та бар’єрну огорожу орієнтовною вартістю понад 80 млн грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*