Торік на Львівщині організували 150 зустрічей з іноземними партнерами

Сьогодні, 28 лютого, відбувся звіт департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації.У межах звіту директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації Роман Шепеляк ознайомив присутніх із заходами, які здійснили у 2018 році та окреслив основні напрями діяльності на 2019 рік.

Відтак, у 2018 році провели 150 зустрічей з іноземними партнерами, з них – 88 з делегаціями іноземних урядів та дипломатичних представництв з понад 30 країн світу.

Окрім того, минулого року підписали 3 міжнародні угоди з регіонами іноземних держав, досягнули домовленостей щодо встановлення партнерських зв’язків із 6 регіонами.

Також відбулося 5 закордонних візитів керівництва області до регіонів партнерів, а також організували 4 візити високого рівня до Львівської області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*