Торік на Львівщині 73 дитини без батьківської опіки отримали власне житло

У 2016 році власним житлом забезпечили 73 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб з їх числа. На цю мету залучили близько 12 млн грн з обласного та місцевих бюджетів. Про це у вівторок, 21 лютого, повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис під час звіту про виконану роботу.

“Минулого року ми придбали та передали у власність житло для 48 осіб. Відтак власні оселі отримали 15 дітей-сиріт дітей і дітей, позбавлених батьківського піклування, та 33 особи з їх числа. Також зробили ремонт житла для однієї особи”, – розповів Володимир Лис.

За його словами, на цю мету з обласного бюджету залучили близько 5,6 млн грн у межах програми Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2016-2018 роки. Ще близько 6,5 – з місцевих бюджетів.

“Також поза межами програми забезпечили власним житлом ще 24 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: для 10 придбали житло, а для 14 дітей без батьківської опіки здійснили ремонт осель”, – резюмував начальник Служби у справах дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*