Територію Грибовицького сміттєзвалища хочуть оголосити зоною екологічного лиха, – сесія облради

Відповідне рішення сьогодні, 7 червня, на сесії прийняли депутати Львівської обласної ради. Зокрема, вони вирішили звернутись до Кабміну з проханням визнати територію Грибовицького сміттєзвалища та прилеглих сіл зоною екологічного лиха. 

Також таке рішення підтримав і голова облдержадміністрації Олег Синютка. “Я вважаю, що депутати сьогодні прийняли дуже важливе рішення. Це дасть нам можливість залучити додаткові кошти для рекультивації сміттєзвалища. Адже після припинення вивозу сміття у Грибовичі ми не можемо залишити громадян, які там мешкають, наодинці із екологічною проблемою”.

Окрім того, Олег Синютка повідомив, що фахівці облдержадміністрації напрацювали перелік земельних ділянок для розміщення полігону твердих побутових відходів та сміттєпереробного заводу. Вони відповідають санітарним нормам і цілком придатні для таких потреб.

“Ми вже передали пропозицію міській владі по цих ділянках, – додав він. –  На сьогодні це території, які не використовуються і, здебільшого, забруднені промисловими виробництвами”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*